Złote odznaczenie Top Distributor 2014!

Złote odznaczenie Top Distributor 2014!

20.11.2014 firma Pipistrel świętowała swoje 25 urodziny na terenie swojego zakładu w miejscowości Ajdovscina na Słowenii. Na uroczystość zostali zaproszeni wszyscy pracownicy firmy, władze lokalne oraz prezydent Słowenii Borut Pahor. Ponadto w uroczystościach uczestniczyli również wszyscy dealerzy firmy Pipistrel z 40 krajów świata.

Podczas spotkania właściciel firmy Ivo Boscarol serdecznie podziękował za zaufanie do swojej firmy oraz za ostatnie 25 lat współpracy, mając nadzieję na kolejne lata owocnej działalności. Ten rok był dla Pipistrela szczególny, ponieważ wprowadził on na rynek kolejny elektryczny samolot ultralekki (WattsUP) oraz przeprowadził oblot oraz próby w locie 4 miejscowego samolotu Panthera.

W trakcie uroczystości, zgodnie z coroczną tradycją, zostały przyznane nagrody  Top Distributor 2014 dla najlepszych dealerów marki Pipistrel na świecie. Brązowe odznaczenie zostało przyznane w tym roku dealerowi z Węgier, Srebrne dla dealera z Austrii, a złote zostało przyznane własnie nam, firmie Skydream z Polski. Otrzymana nagroda jest dla nas wielkim wyróżnieniem spośród wszystkich 40 dealerów działających na całym świecie. Właściciel firmy Pipistrel, Ivo Boscarol zwrócił szczególną uwagę o wysoki poziom obsługi posprzedażowej oferowanej polskim właścicielom samolotów Pipistrel. Bardzo dziękujemy za to szczególne wyróżnienie i docenienie naszej codziennej działalności, które jednocześnie motywuje nas do dalszej pracy i świadczenia usług na możliwie najwyższym poziomie.

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z uroczystości:
  Ivo Boscarol i Borut Pahor   Pipistrel - Top Distributor award 2014

27 lis 2014
Aktualności