Nasz nowy salon już otwarty!

Nasz nowy salon już otwarty!

Salon w Gliwicach został uroczyście otwarty początkiem września i będzie to aktualnie główne miejsce naszej działalności.

Skończyliśmy dość nietypową, prawie 3 letnią inwestycję, która jako pierwsze w Polsce miejsce łączy w jednym budynku część ekspozycyjną, serwisową wraz z całą administracją firmową i infrastrukturą szkoleniową. Mamy nadzieję, że również do końca roku uzyskamy certyfikat organizacji kompleksowej zdatności do lotu CAO.

Jesteśmy zlokalizowani na lotnisku z utwardzoną drogą startową wyposażoną w oświetlenie do lotów nocnych, dzięki czemu możemy prowadzić działalność lotniczą przez cały rok. W skład infrastruktury lotniska wchodzi również stacja benzynowa, która rozwiązuje problem dostępności paliwa. Salon znajduje się w pobliżu skrzyżowania dwóch głównych autostrad, tj. A1 i A4, dzięki czemu łatwo się do nas dostać nie tylko drogą powietrzną, ale i lądową.

Co więcej jest to miejsce, które docelowo ma być otwarte dla wszystkich - ludzi zarówno związanych jak i niezwiązanych z lotnictwem. Oprócz spotkania z samolotem na żywo, odwiedzający nas mają możliwość wypróbowania swoich umiejętności pilotażowych w symulatorze Pipistrel. To miejsce, gdzie można dotknąć samolotu, dowiedzieć się jak wygląda proces zakupu, konfiguracja awioniki czy wykończenia samolotu, a także wykonać lot zapoznawczy.

Serdecznie zapraszamy w odwiedziny!

Jak do nas trafić? Kliknij w poniższy link
https://goo.gl/maps/caa7BnG1F9L4Yqug8

 

19 wrz 2022
Aktualności