Poznaj VL3 na Mazury AirShow 2018

Poznaj VL3 na Mazury AirShow 2018

W nadchodzący weekend (4-5.08) w Giżycku odbędzie się XX Jubileuszowa edycja pokazów lotniczych Mazury AirShow organizowanych w malowniczej scenerii jeziora Niegocin. Właśnie tam będzie można podziwiać podniebne ewolucje najlepszych zespołów akrobacycjnych z Polski i za granicy. Jeśli również chcesz zobaczyć z bliska statki powietrzne biorące udział w pokazach, to serdecznie zapraszamy na lotnisko Kętrzyn (EPKE).

Warto odwiedzić tą świetną imprezę podczas, której na pewno nie zabraknie dużej dawki świetnego latania. Swoje możliwości pokaże m.in. zespół Biało-Czerwone Iskry oraz wyjątkowy samolot Catalina.

Ponadto będzie można obserwować w locie i na wystawie statycznej w Kętrzynie prezentacje samolotów zabytkowych i ultralekkich.

Podczas dwóch dni imprezy, w locie i na wystawie statycznej prezentowany będzie przez nas samolot ultralekki VL3 (SP-SVLE).
Dla osób zainteresowanych samolotem odbywać się będą również loty demonstracyjne. Celem umówienia lotu demonstracyjnego prosimy o kontakt: biuro@skydream.pl

Więcej informacji nt. imprezy stronie internetowej:
http://mazuryairshow.pl

Do zobaczenia na Mazurach!

31 lip 2018
Aktualności