O firmie

 

WITAJ W SKYDREAM!

 

Tutaj przekuwamy marzenia o lataniu własnym samolotem w rzeczywistość. Czas wziąć ster w swoje ręce!

Nieważne czy w Twojej głowie pojawiła się pierwsza nieśmiała myśl o zakupie pary mechanicznych skrzydeł czy jesteś zaprawionym w bojach pilotem, który nie chce już latać na wypożyczonym sprzęcie - zgłoś się do nas, a w prosty sposób pokażemy Ci jak wybrać samolot dostosowany do Twoich potrzeb.

O SKYDREAM

Firma została założona przez pasjonata lotnictwa i pilota Krzysztofa Będkowskiego w 2012 roku. Wystartowaliśmy jako przedstawiciel firmy Pipistrel - lidera wśród producentów samolotów ultralekkich. Kolejne lata zaowocowały współpracą z firmą JMB Aircraft. Otrzymaliśmy wyłączność dystrybucyjną na model VL-3 ich produkcji. Niedługo po tym do naszej oferty dołączył również prestiżowy producent samolotów Bristell. Do tej pory, pod naszym patronatem na polski rynek zostało wprowadzonych już kilkadziesiąt nowych samolotów.

Działamy w malowniczym regionie Beskidu Śląskiego. Zadbaliśmy o dogodną lokalizację naszej siedziby. Z okien biura widać płytę bielskiego lotniska otoczoną pasmem gór. W 2014 postawiliśmy na terenie lotniska hangar mieszczący samoloty nasze i naszych klientów. Jest on także do dyspozycji dla Ciebie, jeśli zaplanujesz sobie górską wycieczkę w nasze regiony, a nawet udostępnimy Ci auto firmowe na weekend.

DLACZEGO SKYDREAM?

 

1. Wiemy jak ważne jest, aby dostać najlepszą jakość w rozsądnej cenie. Dokładamy wszelkich starań, aby ten warunek został spełniony. Przez lata udało nam się wypracować bardzo korzystne warunki współpracy z producentami samolotów, dzięki czemu możemy przygotować dla Ciebie bardzo atrakcyjne i konkurencyjne oferty.

2. Szanujemy Twój czas i podsuwamy gotowe rozwiązania! Ogarnięcie wszelkich formalności związanych z kupnem, rejestracją, sprowadzeniem i ubezpieczeniem samolotu bywa długie i żmudne, ale my przez lata działania naszej firmy mamy te procedury przećwiczone po kilkadziesiąt razy. Dlatego powierzając nam zakup masz z głowy cały logistyczno-prawny labirynt.

3.  Jesteśmy otwarci na najbardziej ekstrawaganckie pomysły. Samolot ma być Twoją spersonalizowaną wizytówką i Ty decydujesz jak ma wyglądać. Każdy egzemplarz jest tworzony na indywidualne zamówienie. Chcesz mieć samolot w identycznym kolorze jak Twój samochód? A może marzysz o wyglądzie wnętrza jak w Formule 1? Chętnie pomożemy w realizacji Twojej unikalnej wizji.

ONE STOP SHOP

 

  • indywidualna prezentacja samolotu zarówno na ziemi jak i w powietrzu
  • doradztwo techniczne, dopasowanie oferty pod potrzeby klienta
  • korzystne warunki współpracy leasingowej
  • zapewnienie najlepszej ochrony ubezpieczeniowej
  • profesjonalne przeszkolenie dla nowych właścicieli
  • załatwienie wszelkich formalności urzędowych, niezbędnych przy rejestracji nowego samolotu
  • dostęp do sieci serwisów w całej Polsce