O firmie

 

WITAJ W SKYDREAM!

 

Tutaj przekuwamy marzenia o lataniu własnym samolotem w rzeczywistość. Czas wziąć ster w swoje ręce!

Nieważne czy w Twojej głowie pojawiła się pierwsza nieśmiała myśl o zakupie pary mechanicznych skrzydeł czy jesteś zaprawionym w bojach pilotem, który nie chce już latać na wypożyczonym sprzęcie - zgłoś się do nas, a w prosty sposób pokażemy Ci jak wybrać samolot dostosowany do Twoich potrzeb.

O SKYDREAM

Firma została założona przez pasjonata lotnictwa i pilota Krzysztofa Będkowskiego w 2012 roku. Wystartowaliśmy jako przedstawiciel firmy Pipistrel (www.pipistrel-aircraft.com)- lidera wśród producentów samolotów ultralekkich. Kolejne lata zaowocowały współpracą z firmą JMB Aircraft (www.jmbaircraft.com). Otrzymaliśmy wyłączność dystrybucyjną na model VL-3 ich produkcji. Niedługo po tym do naszej oferty dołączył również prestiżowy producent samolotów Bristell (www.bristell.com). Do tej pory, pod naszym patronatem na polski rynek zostało wprowadzonych już ponad 100 nowych samolotów.

Działamy w sercu Górnego Śląska, w Gliwicach, przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A4. Zadbaliśmy o dogodną lokalizację naszej siedziby, gdzie można zobaczyć oferowane przez nas samoloty, wykonać czynności serwisowe, ale przede wszystkim polatać - dzięki bezpośredniemu dostępowi do pasa startowego. Z okien naszego biura widać słynną gliwicką radiostację, która jest aktualnie najwyższą drewnianą konstrukcją w Europie.

Do zobaczenia!

DLACZEGO SKYDREAM?

 

1. Wiemy jak ważne jest, aby dostać najlepszą jakość w rozsądnej cenie. Dokładamy wszelkich starań, aby ten warunek został spełniony. Przez lata udało nam się wypracować bardzo korzystne warunki współpracy z producentami samolotów, dzięki czemu możemy przygotować dla Ciebie bardzo atrakcyjne i konkurencyjne oferty.

2. Szanujemy Twój czas i podsuwamy gotowe rozwiązania! Ogarnięcie wszelkich formalności związanych z kupnem, rejestracją, sprowadzeniem i ubezpieczeniem samolotu bywa długie i żmudne, ale my przez lata działania naszej firmy mamy te procedury przećwiczone po kilkadziesiąt razy. Dlatego powierzając nam zakup masz z głowy cały logistyczno-prawny labirynt.

3.  Jesteśmy otwarci na najbardziej ekstrawaganckie pomysły. Samolot ma być Twoją spersonalizowaną wizytówką i Ty decydujesz jak ma wyglądać. Każdy egzemplarz jest tworzony na indywidualne zamówienie. Chcesz mieć samolot w identycznym kolorze jak Twój samochód? A może marzysz o wyglądzie wnętrza jak w Formule 1? Chętnie pomożemy w realizacji Twojej unikalnej wizji.

ONE STOP SHOP

 

  • indywidualna prezentacja samolotu zarówno na ziemi jak i w powietrzu
  • doradztwo techniczne, dopasowanie oferty pod potrzeby klienta
  • korzystne warunki współpracy leasingowej
  • pomoc w zapewnieniu najlepszej ochrony ubezpieczeniowej
  • profesjonalne przeszkolenie dla nowych właścicieli
  • załatwienie wszelkich formalności urzędowych, niezbędnych przy rejestracji nowego samolotu
  • dostęp do sieci serwisów w całej Polsce