Odwiedź nas na Pikniku Lotniczym w Bielsku-Białej (31.08-01.09)

Odwiedź nas na Pikniku Lotniczym w Bielsku-Białej (31.08-01.09)

Wraz z Aeroklubem Bielsko-Bialskim zapraszamy na szesnastą już edycję Międzynarodowego Pikniku Lotniczego, który odbędzie się w dniach 31.08. – 01.09.2019 r. na aeroklubowym lotnisku Aleksandrowice.

Podobnie jak w poprzednich latach, poprzez bogaty program lotniczy Pikniku i tym razem nieco zmienioną formułę dwudniowego spotkania, organizatorzy chcą dać możliwość bliższego kontaktu z różnymi konstrukcjami lotniczymi oraz na większą skalę skorzystania z możliwości wykonania lotu widokowego nad Bielsko-Białą. – Zgromadzony sprzęt lotniczy na wystawie statycznej i demonstrowany podczas pokazów dynamicznych, mamy nadzieję, pozwoli po raz kolejny ugruntować postrzeganie służebnej roli lotnictwa w naszym regionie – opowiadają organizatorzy.

Samoloty, szybowce, śmigłowce, lotnie, spadochrony, modele latające, balony, to wszystko, co stanowi o uroku lotnictwa, będzie dostępne dla publiczności w czasie dwóch dni Pikniku wraz z innymi atrakcjami naziemnymi: wesołe miasteczko dla dzieci, wyśmienita gastronomia, występy estradowe.

W sobotę i w niedzielę, w locie i na wystawie statycznej prezentowany będzie przez nas samolot  Virus SW.

Więcej informacji na stronie www.pikniklotniczy.pl

Do zobaczenia w Bielsku!

28 sie 2019
Aktualności