Air Passion 2013 - Podziękowania

Air Passion 2013 - Podziękowania

Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas salonu lotniczego Air Passion 2013. Możliwość bezpośredniego kontaktu oraz prezentacja prawdziwego Virus'a SW stanowią wg nas najlepszą podstawę do budowy relacji z zainteresowanymi tematyką lotnictwa ultralekkiego.

Nasze stoisko od samego początku do końca salonu lotniczego Air Passion cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno osób, dla których lotnictwo jest czymś  nowym, aż po osoby latające na codzień samolotami komunikacyjnymi, dla których lotnictwo jest codziennością. Mamy nadzieję, że każdy znalazł u nas coś co zwróciło jego uwagę oraz uzyskał odpowiedzi na wiele nurtujących pytań.

Podziękowaliśmy już Wam (Odwiedzającym), pora więc na Organizatorów. Podziękowania należą się Marcinowi Sułkowi z Międzynarodowych Targów Poznańskich, który doprowadził z sukcesem pierwszą edycję Air Passion do skutku, cały czas dbając o dobro odwiedzających i wystawców. Dzięki jeszcze raz za zaangażowanie! Jeśli MTP podejmą się organizacji tego typu eventu w przyszłym roku, zdecydowanie dopingować będziemy tej idei. Pozostaje więc napisać: Do zobaczenia na Air Passion 2014!

 

Poniżej kilka zdjęć:

09 kwi 2013
Aktualności