SP-SHIP - okręt flagowy z chowanym podwoziem i Rotaxem 915

SP-SHIP - okręt flagowy z chowanym podwoziem i Rotaxem 915

Z przyjemnością pragniemy podzielić się informacją, że na początku sezonu dostarczyliśmy jedno z najnowocześniejszych arcydzieł lotniczych, a mianowicie piękny samolot Bristell o rejestracji SP-SHIP, który właśnie trafił do naszego klienta.

Ten nowy Bristell to nie tylko samolot – to manifestacja doskonałości w każdym calu. Napędzany potężnym silnikiem Rotax 915iS (140KM) wraz z precyzyjnym stałoobrotowym śmigłem MT Propeller, posiada imponujące osiągi, dostarczając niezapomnianych wrażeń podczas każdego lotu.

Awionika Garmin G3X z modułem pilotażowym PFD, monitoringu pracy silnika EMS oraz nawigacyjnym MAP gwarantuje precyzję i bezpieczeństwo, umożliwiając pilotowi kontrolę w każdym momencie lotu. Dodatkowo, system autopilota podnosi komfort podczas długodystansowych lotów, umożliwiając pilotowi pełne delektowanie się pięknem widoków z kokpitu.

Zaawansowany system antykolizyjny, radiostacja, transponder Mode-S z ADS-B oraz spadochronowy system ratunkowy to elementy, które sprawiają, że SP-SHIP to nie tylko samolot, lecz bezpieczne i komfortowe środowisko podczas podróży.

Wspaniały design tego samolotu, utrzymany w stonowanych barwach zdecydowanie podkreśla jego elegancję.

Nie możemy się doczekać, aby nasz klient doświadczył niezrównanego uczucia wolności i przyjemności lotu na pokładzie tego wspaniałego samolotu! Serdecznie gratulujemy wyboru!

W tym roku planujemy dostarczyć wiele nowych samolotów Bristell, a wszelkie informacje na ten temat będziemy przekazywać na bieżąco :)

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem podobnego samolotu lub masz dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu:
- Telefon: +48 32 411 01 53
- Email: biuro@skydream.pl
- Odwiedź nas na lotnisku EPGL w Gliwicach

Z niecierpliwością oczekujemy na możliwość podzielenia się pasją latania z Tobą!

08 kwi 2023
Aktualności