Samochód dla załóg dostępny na EPBA

Samochód dla załóg dostępny na EPBA

Po wylądowaniu samolotem na obcym lotnisku często stajemy przed problemem naziemnej logistyki, czyli czym i jak dalej się poruszać?

Potrzeba przemieszczania się po lądowaniu najczęściej związana jest np. z koniecznością zorganizowania paliwa do samolotu, dojazdu do hotelu lub też spotkania się z klientem albo znajomymi.

Możliwością jest zamówienie taksówki lub poproszenie kogoś z lotniska o przysłowiową "podwózkę". Zawsze jest jeszcze opcja skorzystania z komunikacji miejskiej. 

Jest jeszcze jedna możliwość, która jest dość popularna w Stanach Zjednoczonych, tzw. courtesy car, czyli samochód stojący na lotnisku, będący do dyspozycji załóg przylatujących.

Chcąc wyjść na przeciw potrzebom załóg przylatujących do Bielska-Białej (EPBA), udostępniliśmy prawdopodobnie pierwszy lub jeden z pierwszych w Polsce, samochód (Smart ForTwo) do realizacji potrzeb przemieszczania się po wylądowaniu.

Samochodem można bez problemu dostać się do centrum miasta, pojechać po paliwo PB95 (2 stacje w odległości 1km od lotniska), dojechać do hotelu lub wybrać się na wycieczkę do pobliskiej Wisły albo Szczyrku.

Najważniejszą informacją jest oczywiście ta, że samochód dla załóg jest udostępniany bezpłatnie.

W celu rezerwacji samochodu lub dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny (691 953 566) lub mailowy (biuro@skydream.pl)

15 gru 2015
Aktualności