Pipistrel na AERO 2015

Pipistrel na AERO 2015

W przyszłym tygodniu odbywać się będą największe europejskie targi lotnictwa General Aviation - AERO Friedrichshafen 2015. Podczas imprezy swoją ofertę będzie prezentować ponad 630 wystawców z 35 krajów świata, a wśród nich znajdą się m.in. producenci sprzętu lotniczego i akcesoriów lotniczych.

Impreza rozpoczyna się od 15 kwietnia i trwać będzie do 18 kwietnia w godzinach 9.00-17.00.

Jak co roku firma Pipistrel serdecznie zaprasza na swoje stoisko, gdzie będzie można poznać pełną ofertę produktów. W tym roku Pipistrel przygotował dla odwiedzających specjalne stoisko, na którym wystawione będzie aż 6 samolotów oraz jeden samolot na terenach zewnętrznych (Panthera).

Na stoisku 205 w hali B3  będzie można zapoznać się ze samolotami ultralekkimi Pipistrel serii Electro tj. Taurus'em i oraz nowym WATTsUP'em, które wyposażone są w nowoczesny napęd elektryczny. Ponadto będzie można zobaczyć platformę do zadań specjalnych Surveyor, która dedykowana jest videofilmowaniu, fotografii lotniczej, skanowaniu terenu w 3D, monitorowaniu terenów nadgranicznych itp. Dodatkowo na stoisku będą znajdować się samoloty ultralekkie Sinus, Virus SW oraz Taurus M.

Aero2015 - Hala B3 - Stoisko 205

Panthera będzie prezentowana na zewnętrznych terenach wystawienniczych w pobliżu głównego wejścia

Panthera stand - AERO 2015


W czasie targów będzie możliwość prowadzenia na stoisku Pipistrel rozmów w j. polskim - prosimy o ewentualne potwierdzenie daty wizyty.

Więcej informacji nt. targów dostępne pod adresem http://www.aero-expo.com

09 kwi 2015
Aktualności