Tym razem SP-RITE, a nie pragnienie - nowe VL3 już w Polsce

Tym razem SP-RITE, a nie pragnienie - nowe VL3 już w Polsce

Ostatnio wzbogaciliśmy polskie niebo o kolejną perełkę – wyjątkowego VL3, tym razem w najbardziej pożądanej wersji 140-konnej, napędzanej potężnym silnikiem Rotax 915iS.

Jesteśmy zadowoleni, że nasz nowy demonstracyjny samolot może wraz z Wami dzielić się niepowtarzalnymi walorami lotniczymi i osiągowymi. Ten samolot bezsprzecznie utrzymuje miano najszybszego samolotu UL w Polsce.

Z mocnym silnikiem pod maską, nasz sprite śmiga z prędkościami przekraczającymi 300 km/h, wznosi się w tempie 2000 stóp na minutę i śmiało przemierza dystanse sięgające aż 2000 km.

Samolot o znakach SP-RITE to niczym dzieło sztuki, stworzone na nasze indywidualne zamówienie. Spersonalizowana kolorystyka, charakterystyczne malowanie oraz najwyższej jakości materiały wnętrza pokazują jak samolot może odzwierdziedlać charakter jego użytkownika.

Z maksymalną masą startową (MTOW) wynoszącą 600kg pozwala na swobodne podróżowanie dwóch osób wraz z bagażem, a na jego pokładzie znajduje się awionika Garmin G3X Touch, transponder Mode-S z ADS-B, system antykolizyjny AT-1, autopilot oraz spadochronowy system ratunkowy.
Wszystkie te elementy pozwalają na szybkie i bezpieczne przemieszczanie się po kraju i Europie.

Nie możemy się doczekać wspólnych chwil z Wami, na pokładzie naszego wyjątkowego samolotu.

Jesteś zainteresowany zakupem podobnego samolotu lub masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami
tel. +48 32 411 01 53
mail biuro@skydream.pl
odwiedź nas na lotnisku EPGL w Gliwicach

02 Maj 2023
Aktualności