Zlot Pipistrel - 20.08.2016

Zlot Pipistrel - 20.08.2016

Serdecznie zapraszamy wszystkich lotników i miłośników awiacji do Bielska-Białej, gdzie 20 sierpnia 2016 na lotnisku w Aleksandrowicach (EPBA) odbędzie sie Drugi Ogólnopolski Zlot Samolotów Pipistrel.

Podczas imprezy będzie możliwość spotkania się z użytkownikami samolotów słoweńskiej firmy, wspólnego polatania, wymiany doświadczeń oraz integracji. Każdy z uczestników będzie mógł wypocząć w malowniczym górskim krajobrazie rozkoszując się nie tylko atmosferą zlotu, ale także grillowanymi rarytasami. Wśród atrakcji wprowadzimy ducha rywalizacji sportowej, organizując konkurs na celność lądowania.

Podczas imprezy będzie dostępny do lotów testowy samolot ultralekki Virus SW oraz konstrukcja, która od niedawna znajduje się w ofercie firmy SKYDREAM, a mianowicie samolot ultralekki VL-3. Zapraszamy na loty testowe!

Zlot będzie otwarty dla wszystkich chcących zakosztować wraz z firmą SKYDREAM lotniczej atmosfery, poznania użytkowników i wspólnego latania. Załogi przylatujące otrzymają dostęp do naszego lotniskowego Smarta.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: biuro@skydream.pl

Do zobaczenia i niech CAVOK nam towarzyszy!

13 lip 2016
Aktualności