Pipistrel zabezpiecza finansowanie samolotów Virus SW121

Pipistrel zabezpiecza finansowanie samolotów Virus SW121

Słoweński producent certyfikowanego (EASA.CS-LSA) samolotu Virus SW121, firma Pipistrel  poinformowała o nowej możliwości jego zakupu.

Coraz popularniejszą formą finansowania samolotów w Polsce staje się leasing, ale dla nowych podmiotów jest on praktycznie nieosiągalny ze względu na wymóg zabezpieczenia transakcji i wykazania się pozytywnymi dokumentami finansowymi.

Z nową propozycją wychodzi Pipistrel, ponieważ oferuje on finansowanie samolotów Virus SW121 w formie pożyczki ze stałymi ratami, która zabezpieczona jest przez fabrykę. Poniżej przykładowa kalkulacja.

Wartość samolotu Virus SW121: 169.000 EUR netto
Maksymalny okres finansowania: 36 miesięcy
Wpłata początkowa (30%): 50.700 EUR netto
Rata miesięczna (stała): 3.650 EUR netto

Istnieje możliwość przygotowania kalkulacji na krótszy okres.

W razie dodatkowych pytań w zakresie finansowania, prosimy o kontakt mailowy (biuro@skydream.pl) lub telefoniczny (+48 32 411 01 53)

Samolot Virus SW121 jest dwumiejscowym samolotem konstrukcji kompozytowej, który z powodzeniem może być wykorzystywany do szkolenia pilotów do licencji LAPL, PPL(A) oraz budowy nalotu do licencji zawodowej. Dopuszczony jest do lotów VFR dzień i VFR noc.
Dodatkowo samolot może służyć do holi szybowców oraz w szkoleniu UPRT, ponieważ posiada dopuszczenie do wykonywania zamierzonych korkociągów.

W zakresie wyposażenia Pipistrel Virus SW121 posiada m.in. certyfikowany silnik Rotax 912S, śmigło stałoobrotowe MT Propeller, podwójny glass-cockpit Garmin G3X, autopilota, transponder Mode-S, radiostację NAV/COM z VOR/ILS oraz spadochronowy system ratunkowy.

22 Feb 2020
Aktualności