Obchody 25-lecia firmy Pipistrel

Obchody 25-lecia firmy Pipistrel

Marka Pipistrel została zarejestrowana w 1989 i w przyszłym roku będzie świętować swoje 25 urodziny! Pipistrel zapowiedział, że rok 2014 będzie szczególny, ponieważ firma wprowadzi na rynek nowe modele statków powietrznych, limitowane serie samolotów, a niektóre z prowadzonych projektów badawczych ujrzą światło dzienne. W dodatku czeka na nas jeszcze wiele imprez i niespodzianek przygotowanych przez Pipistrel.

Pierwszym akcentem świętowania obchodów 25-lecia jest specjalny prezent dla nowych klientów firmy.

Każdy z nowych klientów, który złoży zamówienie na samolot do 15 stycznia 2014 otrzyma innowacyjny rower elektryczny YikeBike, który po złożeniu swobodnie zmieści się w luku bagażowym samolotów serii Virus i Sinus. 

Często zdarza się, że lądując na obcym lotnisku pilot z reguły musi poszukiwać środka transportu, by dostać się do miejsca docelowego. Elektryczny rower YikeBike rozwiąże ten problem dając możliwość przemieszczenia się na odległość nawet 14km, z prędkością ponad 20km/h. Wyjęcie ze specjalnej torby, rozłożenie rowerka i przygotowanie go do jazdy zajmie zaledwie kilka sekund. 

Po całym dniu lotnym, elektrycznym rowerkiem można również wrócić z lotniska do domu.

Darmowy YikeBike to dopiero wstęp do obchodów 25-lecia istnienia marki Pipistrel. Kolejne niespodzianki producent zapowiedział już wkrótce!

YikeBike

18 gru 2013
Aktualności