Panthera - nowe cenniki

Panthera - nowe cenniki

 

Początkiem kwietnia otrzymaliśmy informację o zakończonym sukcesem oblocie Panthery. W chwili obecnej firma Pipistrel jest na etapie prowadzenia programu prób w locie w/w samolotu. Na podstawie do tej pory zebranych danych z lotów firma Pipistrel potwierdza, że samolot wspaniały i lata naprawdę nieźle. Ponadto cały zespół firmy ponownie dziękuje wszystkim klientom, którzy zamówili samolot jeszcze zanim wzbił się w powietrze i ciągle wierzyli w jego sukces!

Ta grupa klientów, jako podziękowanie i motywację do zakupu, otrzymała specjalne ceny zakupu Panthery (aktualnie dostępne w cenniku na naszej stronie), które są niższe niż docelowe ceny samolotu.

Pipistrel zapowiedział podwyżkę ceny samolotu od 24 kwietnia 2013 o ok. 15%. Do tego czasu osoby, które są zainteresowane samolotem mogą jeszcze złożyć zamówienie w aktualnie obowiązujących cenach. Po tym terminie na naszej stronie pojawią się nowe cenniki.

Aktualnie zamówienia na samolot przyjmowane są na rok 2015, a wpłata początkowa (rezerwacja slotu) wynosi 35.000 EUR netto.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

13 kwi 2013
Aktualności