Szkolenie teoretyczne do Świadectwa Kwalifikacji UACP

Szkolenie teoretyczne do Świadectwa Kwalifikacji UACP

Zimowa aura co prawda nie sprzyja lataniu samolotem, a co za tym idzie szkoleniu praktycznemu, ale za to można ją wykorzystać na teoretyczne szkolenie lotnicze.

Mając w planach uzyskanie uprawnień w przyszłym sezonie lotniczym i chcąc oderwać się od ziemi zaraz po nadejściu poprawy pogody warto zastanowić się nad poświęceniem czasu zimowego na szkolenie teoretyczne.

Serdecznie zapraszamy na szkolenie teoretyczne do uzyskania polskich uprawnień pilota samolotu ultralekkiego - Świadectwa Kwalifikacji UACP z uprawnieniem do pilotowania samolotów ultralekkich lądowych UAP(L).  Szkolenia prowadzone są zgodnie programem zawartym  w ogłoszeniu nr 8 Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego z dnia 4 listopada 2013 w sprawie w sprawie programów szkoleń do uzyskania świadectw kwalifikacji członków personelu lotniczego oraz wpisywanych do nich uprawnień prowadzonych przez podmioty szkolące.

Szkolenia prowadzone są w dwóch wariantach:
- e-learningowym - kursant otrzymuje dostęp do komputerowej platformy e-learningowej i we własnym zakresie, na własnym komputerze przyswaja wiedzę z zakresu szkolenia teoretycznego. Szkolenie można rozpocząć w dowolnym momencie.
- stacjonarnym - wykłady z zakresu szkolenia teoretycznego prowadzone są przez instruktorów na terenie lotniska Bielsko-Biała Aleksandrowice. Najbliższe szkolenie stacjonarne rozpoczyna się 09.12.2014

W przypadku zainteresowania szkoleniem prosimy o kontakt telefoniczny 691 953 566 lub mailowy pod adresem biuro@skydream.pl

 

02 gru 2014
Aktualności