+48 691 953 566
Virus SW – najszybszy górnopłatowy samolot ultralekki o zasięgu 1500kmVirus 912 – samolot ultralekki o zasięgu ponad 2000km, łączący cechy motoszybowca i samolotuVL-3 – szybki ultralekki dolnopłat z chowanym podwoziem z zasięgiem ponad 1600kmAlpha Trainer – ultralekki samolot do lotów szkoleniowych i rekreacyjnych w przystępnej cenieAlpha Electro – samolot ultralekki o napędzie elektrycznymSinus – 2 osobowy samolot ultralekki z doskonałością 1:28, szybowiec i samolot w jednymTaurus – 2 osobowy szybowiec ultralekki z możliwością samostartu i o doskonałość 1:41Panthera – rewolucja w segmencie GA - 4 miejsca, prędkość przelotowa 200kts i zasięg 1000 NMSURVEYOR - platforma lotnicza do zadań specjalnych

Virus SW – najszybszy górnopłatowy samolot ultralekki o zasięgu 1500km

Virus 912 – samolot ultralekki o zasięgu ponad 2000km, łączący cechy motoszybowca i samolotu

VL-3 – szybki ultralekki dolnopłat z chowanym podwoziem z zasięgiem ponad 1600km

Alpha Trainer – ultralekki samolot rekreacyjno-szkoleniowy w przystępnej cenie

Alpha Electro – samolot ultralekki o napędzie elektrycznym

Sinus – 2 osobowy samolot ultralekki z doskonałością 1:28, szybowiec i samolot w jednym

Taurus – 2 osobowy szybowiec ultralekki z możliwością samostartu i o doskonałość 1:41

Panthera – rewolucja w segmencie GA - 4 miejsca, prędkość przelotowa 200kts i zasięg 1000 NM

SURVEYOR - platforma lotnicza do zadań specjalnych

Samochód dla załóg dostępny na EPBA

Po wylądowaniu samolotem na obcym lotnisku często stajemy przed problemem naziemnej logistyki, czyli czym i jak dalej się poruszać?

Potrzeba przemieszczania się po lądowaniu najczęściej związana jest np. z koniecznością zorganizowania paliwa do samolotu, dojazdu do hotelu lub też spotkania się z klientem albo znajomymi.

Możliwością jest zamówienie taksówki lub poproszenie kogoś z lotniska o przysłowiową "podwózkę". Zawsze jest jeszcze opcja skorzystania z komunikacji miejskiej. 

Jest jeszcze jedna możliwość, która jest dość popularna w Stanach Zjednoczonych, tzw. courtesy car, czyli samochód stojący na lotnisku, będący do dyspozycji załóg przylatujących.

Chcąc wyjść na przeciw potrzebom załóg przylatujących do Bielska-Białej (EPBA), udostępniliśmy prawdopodobnie pierwszy lub jeden z pierwszych w Polsce, samochód (Smart ForTwo) do realizacji potrzeb przemieszczania się po wylądowaniu.

Samochodem można bez problemu dostać się do centrum miasta, pojechać po paliwo PB95 (2 stacje w odległości 1km od lotniska), dojechać do hotelu lub wybrać się na wycieczkę do pobliskiej Wisły albo Szczyrku.

Najważniejszą informacją jest oczywiście ta, że samochód dla załóg jest udostępniany bezpłatnie.

W celu rezerwacji samochodu lub dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny (691 953 566) lub mailowy (biuro@skydream.pl)

Copyright by Skydream sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strony Internetowe CMS

Spółka zarejestrowana pod numerem KRS 0000413056, Sąd Rejonowy Katowice Wydział VIII Gospodarczy KRS NIP 652-172-24-43 REGON 242876957 Wysokość kapitału zakładowego 50 000 PLN
"Niniejsza strona www ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w myśl prawa handlowego"