Praca szuka człowieka

SKYDREAM Sp. z o.o. zatrudni

Specjalista ds. kontaktów z klientem

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Młoda dynamiczna firma działająca w branży lotniczej poszukuje kandydata/kandydatki, którzy dołączą do naszego zespołu.

Opis stanowiska:

  • sprzedaż produktów oferowanych przez firmę na rynku krajowym i zagranicznym
  • obsługa zamówień internetowych
  • bieżąca współpraca i kontakt z klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • obsługa zapytań poprzez telefon, email, chat
  • promocja usług i towarów (prowadzenia kampanii handlowej)
  • koordynacja bieżących spraw administracyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (ukończenie szkoły wyższej będzie dodatkowym atutem)
  • płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • biegła obsługa pakietu Office
  • umiejętność współpracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • chęć podejmowania własnych inicjatyw
  • dyspozycyjność i punktualność
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów handlowych
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość branży lotniczej i zagadnień technicznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  •  współpraca w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • wynagrodzenie podstawowe z premią zadaniową
  • praca w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju i doskonalenia
  • zdobywanie nowych doświadczeń
  • ciekawa praca w firmie aktywnie działającej w branży lotniczej na rynku krajowym i międzynarodowym

CV i list motywacyjny prosimy przesłać na adres email: biuro@skydream.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie do przesyłanych dokumentów klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Skydream Sp z o.o. do realizacji procesu rekrutacji bieżącej oraz przyszłej zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

07 gru 2018
Aktualności